هتل بین المللی قصر مشهد

1399/09/21 تعداد بازدید: 9995

«هتل بین المللی قصر نزدیکترین هتل پنج ستاره ممتاز مشهد به حرم امام مهربانی ها»

  

به نام آنکه جان را فکرت آموخت

مشهد مقدس شهر شهادت ، شهر عشق ، ملجا و پناهگاه شیداییان امامت و ولایت ، مطاف کروبیان و مهبط ملایک پروردگار است . اینجا مرکز بارش نور معرفت و اجلال معنویت است و این همه بخاطر وجود مبارک و الهی حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) است که به این شهر قداست و ارزش بخشیده است.

خداوند منان را سپاسگذاریم که به لطف و کرم خود افتخار خدمتگزاری زائرین این بارگاه را که یکی از آرزوهای دیرین ما بوده نصیب و روزی فرمود و معتقدیم کمتر مجموعه ای در جهان دارای قداست این بارگاه و این شهر است .

چرا که به مصداق ( شرف المکان با لمکین ) بوسه بر درها، گونه بر پنجره ها و ریزش اشک بر سنگفرشهای این بارگاه ملکوتی به عشق امام معصوم(ع) و به محبت و ارادت ساحت اقدس اوست چرا که باور داریم او می بیند .

با این شناخت و معرفت است که کار و تلاش در هتل بین المللی قصر ارزش معنوی به خود می گیرد و کوشش در جهت توسعه اماکن اقامتی و رفاه زائرین حضرتش بدون خستگی و ملال ادامه می یابد و چنین بود که نیروهای متخصص و متعهد و برنامه ریزان این هتل وقت خود را وقف انجام خدمت به بارگاه قدس رضوی نمودند .

انتقادات ، پیشنهادات و نظرات زائرین و مجاورین را با دید دلسوزانه و ارادت پذیرفتند و نیش و نوش را در جهت رضایت مولای خود پذیرا شدند تا کار احداث هتل به سامان برسد و بی تردید شهد شیرین آسایش و آرامش زائرین در هتل بین المللی قصر مشهد خستگی را از تن آنان می برد و لبخند محبوبان رضا (ع) رضامندی و خرسندی را برای خدمتگزاران در این هتل به ارمغان می آورد .

هتل بین المللی قصر عامل تطبیق استاندارد های فنی گردشگری

بر اساس مجوز شماره 2507/4/842 مورخه 1384/08/15 سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هتل بین المللی قصر مشهد عامل تطبیق استاندارد های فنی گردشگری شناخته شد . بر اساس ماده یک دستور العمل درجه بندی و نرخگذاری تاسیسات گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برای اشخاص حقوقی متقاضی که دارای امکانات و تجربی کافی در زمینه طراحی ، ساخت ، راه اندازی و اداره تاسیسات گردشگری و یا صدور گواهینامه استاندارد کیفیت خدمات گردشگری باشند اجازه تشکیل گروه کارشناسی تطبیق استاندارد های گردشگری را صادر می نمایند دارنده این مجوز « عامل تطبیق استاندارد های فنی گردشگری » نامیده می شود . پس از کسب این افتخار بزرگ بعنوان اولین عامل تطبیق استاندار د های سازمان برای هتل بین المللی قصر کارشناسان این مجموعه با تشکیل 5 گروه کارشناسی شامل : کارشناس امور فنی ، معماری ، تاسیساتی و ساختمان ، کارشناس امور خدمات و تجهیزات ، کارشناس اغذیه و اشربه نسبت به تدوین استاندارد های فنی و کیفیت خدمات گردشگری اقدام نمودند و این استاندارد ها بر اساس ماده 17 آیین نامه ایجاد اصلاح ، تکمیل درجه بندی ، نرخگذاری و نظارت بر فعالیت آنها به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری نیز رسیده است . انجام عملیات کارشناسی و تصویب کمیسیون درجه بندی برای کلیه هتل های کشور صادر خواهد کرد که اعتبار این گواهینامه 3 سال خواهد بود . لازم به ذکر است بر اساس اخبار رسیده از سازمان صدور پروانه بهره برداری توسط سازمان میراث فرهنگی و گردشگری منوط به اخذ گواهینامه کیفیت خدمات گردشگری خواهد بود .

امید است هتل بین المللی قصر در این راه نیز همچون گذشته موفق و سربلند باشد و به عنوان پیشرو در صنعت هتلداری نوین کشور همواره چون نگینی در این عرصه درخشندگی و تابناکی خود را حفظ نمایند .